Site icon ZIELONE POGOTOWIE BLOG

Na mączniaka, parcha i szkodniki

mączniak Limocide

Ani amerykański mączniak agrestu, ani przędziorek i miodówka, ani mączniak prawdziwy, a tym bardziej rzekomy nie będą niszczyć Twoich plonów i roślin, bo od teraz masz w ręku naturalną broń – olejek pomarańczowy.

Czasami jest tak, że ewidentnie coś dolega roślinom albo wiemy, że mogą je zaatakować różne choroby i szkodniki, ale nie wiadomo dokładnie, co i kiedy zastosować. Marzy się nam wtedy, by był jeden produkt, który rozprawi się ze wszystkim, co potencjalnie może zagrażać zarówno jabłonkom, jak i truskawkom, a może i nawet różom i winorośli.

Myślisz i masz – Limocide na bazie olejku pomarańczowego. Nie dość, że naturalny i ekologiczny, to jeszcze do wszystkiego. Jak to jest możliwe, że Limocide zwalcza zarówno choroby grzybowe, jak i szkodniki? Bo powoduje zasychanie:

Limocide ochroni przed popularnymi chorobami i szkodnikami:

Stosuje się go, gdy rośliny są suche, najlepiej wieczorem, w dni bezdeszczowe. Limocide rozprowadza się opryskiwaczem ręcznym z dyszą ustawioną na rozpylanie średniokropliste. 6 razy w sezonie, w odstępach 7-10-dniowych. W przypadku dużej presji szkodników/patogenów stosuje się go na przemian z innymi środkami,

Jest to produkt ekologiczny, po zastosowaniu można zrywać owoce już na drugi dzień.

Tekst: Kamila Wójcik

Exit mobile version